HiKOKI WR36DAW2Z Akkus ütvecsav 3/4 MV BASIC HSC (akku és töltő nélkül, HSC kofferben)
Cikkszám:
WR36DAW2Z
3
Cikkszám:
WR36DAW2Z
Házhozszállítás:
Garancia
2 + 1 év
Gyártó:
Külső raktáron
További raktárak
3
RRP:
Egységár:
1
Kezdete: 2025.04.01
A készlet erejéig
Megtakarítás
Kosárba
A vásárlás után járó pontok:
Kedvezményeket keres?
Olcsóbban szeretném
Raktárkészletek
Webáruház
Nincs raktáron
Baja áruház
Nincs raktáron
Szeged áruház
Bácsalmás áruház
Kalocsa áruház
Kiskőrös áruház
Kiskunhalas áruház
Hitelkalkulátor
Részletek
Adatok
Részletek
HiKOKI WR36DA-BASIC-HSC MULTI VOLT(36V) Akkus Ütvecsavarozó 3/4col (Akku és töltő nélkül)
Jellemzők:
MULTI VOLT(36V)
Szénkefementes motor
Hálózati gépnek megfelelő nyomaték
Kompakt és könnyű
Fordulatszám szabályozás
4 fokozatban állítható meghúzási mód az alkalmazásnak megfelelően
Műszaki adatok
Max. csavarméret: M12 – M30
Max. csavarméret (nagy nyomatékú csavar): M10 – M24
Befogás (négyszög) 19 mm
Meghúzási nyomaték: 1100Nm
Akkufeszültség 36 V
Üresjárati fordulatszám (High módban): 0 – 1,500/min
Üresjárati fordulatszám (Medium módban): 0 – 1,200/min
Üresjárati fordulatszám (Low 2 módban): 0 – 900/min
Üresjárati fordulatszám (Low 1 módban): 0 – 600/min
Ütésszám (High módban): 0 – 2,900/min
Ütésszám (Medium módban): 0 – 2,300/min
Ütésszám (Low 2 módban): 0 – 1,800/min
Ütésszám (Low 1 módban): 0 – 1,200/min
Adatok
Márka:
HiKOKI
Akkufeszültség:
36 V